אנשי המים

פרוייקט אנשי המים

 

אנשי המים - המשרד הראשי

 

 

 

אוראל מרקוביץ' -

מהנדס קווים ראשי

 

 

 

אינג' אלכס ויזניצר -

יו"ר "מקורות"

 

 

אלון שפיגנר -

מנהל תחום הנדסה "ווטק"

 

גליה שטרנהל -

מהנדסת הגנה קתודית ארצית

 


דן זרחי -
מנהל פיקוח צפון

 

  

ד"ר שי עזרא -

מנהל מחלקת לביטחון איכות מים

 

ד"ר יוסי גוטמן -

הידרולוג ארצי

 

 

מנחם פריאל -

מנהל יחידת התפלה ופרויקטים מיוחדים

 

עומר דינר -

מנהל מחלקת תוכנה וסקאדה

 

 

ענבל דוד -

מנהלת מחלקת בקרת תהליכים בהתפלה

 

קרני קריגר -

מהנדסת סביבה

 

 

רג'ואן דני -

מנהל מחלקת השקעות ביח' כלכלה ותקציבים

   

 

 

 

אנשי המים - מרחב הצפון

 

 

 

אבי אטיאס -

מנהל פרויקטים

 

 

איציק ברק -

מנהל אזור רמת הגולן

 

 

איציק לביא -

פקח גושי

 

 

אלי הקמן -

פקח גושי

 

 

והבי פלאח -

מנהל קווים בכיר

 

 

 

יהונתן וכסלר -

מנהל חדר בקרה

 

 

יואב דקל -

מהנדס מרחב צפון

 

 

יעקב זריהן -

מנהל אזור תפן

 

 

ניסים שבבו -

מנהל אזור נפתלי

 

 

עימד ריזק -

הנדסאי בנין, מנהל מחלקת הנדסה אזרחית

 

רג'י קוזוקרו -

מהנדסת אספקת מים

 

 

שי אשטו -

טכנאי מכונות

 

 

שמוליק אורנסקי -

מהנדס תפעול

 

 

שמעון ראש -

מנהל תפעול

 

 
 

 

 

אנשי המים - מרחב המרכז

 

 

אודי משמור -

מנהל צוות קידוח

 

 

אילת יעקב -

מהנדסת אזרחית - מנהלת פרויקטים

 

אריה קונפורטס -

מנהל אזור כפר אוריה

 

 

דני סופר -

מנהל מרחב מרכז

 

 

זאהר קעדאן-

הנדסאי מכונות

 

 

זוהר מברטה-

מהנדס מכונות

 

חיים ונונו -

מהנדס איכות מים

 

מורן פנחס -

טכנאית מעבדה

 

נלי איצקסון טל-

מנהלת יחידת שפד"ן

 

עודד לרנר -

מהנדס תפעול

 

עומר מיניס-

מהנדס מכונות

 

ריקי מור -

מנהלת פרויקטים

 

שלמה קרני-

מנהל אזור בקעת הירדן

 

שרון כהן -

ראש צוות התפלה

 

 

 

שרון עמרם -

מנהל מחלקת חשמל

 

 

תומר קרייצר-

מהנדס תהליך ותפעול שפד"ן

 

 

אנשי המים - מרחב הדרום

 

 

אבי דגן -

מנהל חדר בקרה ב"ש

 

אברהם (אברום) בן יוסף -

מהנדס ראשי

 

אורלי הורביץ -

מנהלת מעבדה

 

איתי דובדבני -

מהנדס איכות מים

 

אלון דנדקר-

מנהל מחלקת איכות מים

 

אריה אמסלם-

מנהל מרחב דרום

 

ארמונד שושן -

מנהל אזור תקומה תפרח

 

ד"ר ריקי הרפנס -

מהנדסת התפלה

 

הלל מוסק-

מהנדס מים

 

יובל פלאוט -

מנהל אזור ערבה תיכונה

 

יורם ואנדנברג-

מנהל אחזקה

 

 

ישראל משה -

סגן מנהל מרחב הדרום

 

 

לוי פרנקל-

מהנדס מכונות
ואבזרים מרחבי

 

מאיר ארזואן -

מנהל אזור

 

 

 

 

ניב פינטוב -

מהנדס מים

 

 

 

ניצן אליהו-

מהנדס אזרחי

 

 

נירית טופל-

מהנדסת מים

 

 

עדי בן חמו-

מנהל יחידת אספקת מים ערבה

 

עמר מרקוביץ-

מהנדס מים

  

 

פטריק פרטוש-

מהנדס מכונות, מנהל יחידת אספקת מים נגב מרכזי

 

רפי קדוש-

מנהל מחלקת קווים ומבנים

 

שירי רבינוביץ-

מהנדסת פיתוח

 

שלום נחמני-

אחראי התפלה

 

שמואל כהן-

מנהל אזור נגב מערבי

 

שמעון יפרח-

אחראי מתקני התפלה בדרום

 

שרון פלדברג-

מהנדסת איכות מים

 

 

 

 אנשי המים - חברת הייזום

 

 

ליאור פרומקינס-

סמנכ"ל פיתוח עסקי

 

מיה לוי תייר -

מהנדסת תהליך

 

ניר חן -

מנהל תפעול כללי

 

 

 

 


אנשי המים - חבל הירדן

 

 

אבי מלול -

מהנדס אזרחי, מנהל יחידת תפעול ואחזקת תחנות

 

אבי פטטרו -

מהנדס הפעלה 

 

 

אברהם בכר -

דוגם בצוות דיגום וניטור

 

 

ד"ר בוני אזולאי - 

ביולוגית

 

 

גיא עופר -

מנהל תחנות

 

 

ד"ר דלית ויזל-אוחיון-

בקטריולוגית ארצית

 

ד"ר ליליה סימחוביץ'-

כימאית ארצית

 

דודו ספיר -

מהנדס אספקת מים

 

יואב ברקאי-ארבל-

מהנדס תהליך

 

יוסי שמעיה -

מנהל חבל הירדן

 

יורם מימון-

מנהל מחלקת מכונות

 

 

ד"ר מאיר רום -

מנתח מערכות בכיר

 

 

מירב טוניאן ג'ורנו-

הנדסאית הדריכלות

 

 

משה אלעזרה -

מנהל אזור מפעל הטיית המעיינות המליחים

 

 

 

נועם בן-שוע -

מהנדס מכונות

 

 

 

ניצן דואק-

מנהל מח' חשמל ביחידת תפעול

 

ד"ר סמיר חטוקאי-

מהנדס איכות מים

 

 

ד"ר רם פורת-

ביולוג מאגרים ארצי